Loterie


Loteria Wygraj Fiata 500L

Wygraj Fiata 500L w Centrum Handlowym „Platan” w Zabrzu! Przez okres 3 tygodni, nasze hostessy aktywnie zapraszały do wzięcia udziału w loterii. Wzięliśmy również udział w wielkim finale, a więc w losowaniu Fiat 500L.

Obsługa loterii "Zakupy co minutę" w sieci Real

W październiku i listopadzie 2011 roku, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w świetnej loterii dla Klientów "Zakupy co minutę' w sieci Real. Klient umieszczał kupon w bramce, która losowała nagrody. Pomagaliśmy Klientom podczas obsługi bramki losującej oraz w przypadku wygranej, wydawaliśmy bony rabatowe. Loteria cieszyła się ogromną popularnością.

Obsługa akcji 'Weekend rabatów" w CH Krokus w Krakowie

Od 30.11 do 2.12.2013 informowaliśmy Klientów o weekendzie rabatów w Centrum Handlowym Krokus w Krakowie. Po spełnieniu przez Klientów określonych warunków, Hostessy obdarowywały uczestników kartą podarunkową.

Obsługa loterii „Kino za darmo" w CH Platan

W dniach 2-28 luty 2013 pracowaliśmy przy obsłudze Loterii w CH Platan w Zabrzu. Hostessy informowały o zasadach akcji, wydawały Klientom zdrapki, vouchery do kina, zachęcały Klientów do przystąpienia do programu lojalnościowego Platan Club. Po zakończeniu loterii uczestniczyliśmy w losowaniu 3 głównych nagród.

Obsługa Konkursu "Wydajesz i dostajesz" w CH M1 w Bytomiu

W listopadzie i grudniu 2011 roku przeprowadziliśmy konkurs "Wydajesz i dostajesz". Klienci po dokonaniu zakupu na określoną kwotę wypełniali kupony, które były wrzucane do urny. Następnie osoby przez nas wyznaczone, wpisywały dane, używając laptopów, z kuponów do systemu.