Strona główna

Witamy na stronie Agencji Promocji EMOVISION. Jeśli szukasz firmy, która zaopiekuje się Twoją marką, będzie ją sławić i informować o niej grupy potencjalnych Klientów, edukować i bawić, krzewiąc jej nadrzędne wartości, to trafiłeś pod właściwy adres.

Agencja Promocji EMOVISION jest grupą specjalistów, których doświadczenie w promocji marek czy produktów przekłada się na wymierne korzyści dla Klienta.

Realizujemy najśmielsze koncepty promocyjne, budując pozytywny wizerunek wśród odbiorców, a także wpływając na decyzje zakupowe Konsumentów.

W naszej ofercie znaleźć można rozmaite formy promocji, począwszy od samplingów, degustacji czy animacji, na organizacji imprez, otwarć oraz loterii skończywszy.

Posiadamy doświadczenie i potencjał skrupulatnie budowany w pracy z największymi markami, takimi jak Zott, Sokołów, Real czy T-Mobile. Jesteśmy autorami wielu udanych i efektywnych akcji promocyjnych, które zaowocowały licznymi korzyściami dla naszych zleceniodawców.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na oczekiwania Klienta, a każde, nawet najmniejsze zlecenie, traktujemy indywidualnie i z należytą starannością.

Zapraszamy do współpracy.