Eventy


Tunezja na Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Polska 2014

Wrzesień 2014 roku to czas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej, które zostały zorganizowane w Polsce. W katowickim Spodku przedstawiliśmy walory pięknej Tunezji. Zaopatrzyliśmy kibiców w niezbędne rekwizyty, aby mogli wspomóc reprezentację Tunezji.

Urodziny Credit Agricole

12 czerwca 2014 roku mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować urodzinowy event Banku Credit Agricole w 12 placówkach. Przechodnie mogli wysłuchać aktualnej oferty banku jednocześnie kosztując przepyszne babeczki z jadalnym logiem Banku :)

Kampania Społeczna "Owoc NIEzakazany"

W sierpniu 2014 roku, wzięliśmy udział w Kampanii Społecznej „Owoc niezakazany”. Klienci zostali obdarowani przez nas pysznymi, polskimi jabłkami w kilku Centrach Handlowych.

10 urodziny perfumerii Sephora

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w 10 urodzinach perfumerii Sephora w Katowicach oraz Krakowie. Nasi hości witali lampką szampana wchodzących gości, kobiety otrzymały róże. Wszystkie osoby zostały poczęstowane pysznym tortem. Pomagaliśmy przy organizacji całej imprezy.

Sygma Bank i otwarcie marketu OBI w Zabrzu

W kwietniu 2011 roku reprezentowaliśmy Sygma Bank podczas otwarcia marketu OBI w Zabrzu. Wspierając kampanię reklamową, nasze hostessy po przedstawieniu krótkiej oferty, zapraszały nowych Klientów do rozmów z pracownikami Banku.

Jogowieża z Jogobelli

1) Zbieraj kubki po produktach Jogobella 2) Zbuduj Jogowieżę, zrób jej zdjęcie i dodaj do galerii konkursowej 3) Odbierz prezent gwarantowany i walcz o kolejne nagrody. To 3 zasady ogromnej kampanii, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć razem z dziećmi w kinach. Była świetna zabawa!

Konferencja firmy Zott. Spotkanie z Bartoszem Kurkiem.

Obsługa konferencji firmy Zott w Hotelu Angelo w Katowicach. Spotkanie z siatkarzem Bartoszem Kurkiem, który bierze udział w kampanii reklamowej Zott Monte.

Prezentacje wytrzymałości kleju Pattex firmy Henkel

Przeprowadziliśmy wiele pokazów wytrzymałości kleju Pattex firmy Henkel w sieciach sklepów budowlanych. Udowodniliśmy "na żywo" prawdziwy przekaz reklamy telewizyjnej i wieszaliśmy regularnie naszą hostessę do góry nogami stosując tylko i wyłącznie klej Pattex.

Akcja „Rób zakupy i zbieraj Gogosy” w sieci Real

W 2010 roku przeprowadziliśmy akcję Giełdy Wymiany Gogosów w sieci Real. Klienci po dokonaniu zakupów na określoną kwotę otrzymywali figurkę Gogosa. Podczas Giełdy dzieci mogły wzajemnie wymieniać się figurkami i naklejkami. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci były zabawy i konkursy organizowane na terenie Marketu Real m.in.: rozpoznaj przez dotyk, rzut gogosem do celu z zawiązanymi oczami, szalony bieg, telepatia, gra nokaut i wiele innych. Każde dziecko biorące udział w zabawach zostało nagrodzone.

Animacja szyb samochodowych Nordglass

Hostessy przedstawiły aktualną ofertę dot. szyb samochodowych na evencie firmy Nordglass

Dzień Kobiet

8 Marca w kilku marketach przeprowadziliśmy "akcję" Dnia Kobiet. Każda Pani otrzymała od naszych Hostów różę oraz uśmiech, który z kolei został nam w pełni odwzajemniony. Panie zostały mile przez nas zaskoczone.

Program karty lojalnościowej Payback w Kopalniach

W Kopalniach na terenie Śląska przeprowadziliśmy akcję wprowadzenia wśród górników kart lojalnościowych Payback. Akcja trwała miesiąc czasu, dzięki niej każdy pracownik Kopalni został poinformowany o funkcjonalności karty, a wielu z nich dołączyło do programu lojalnościowego Payback.